KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14953224
nr 1495 3224
Rolf Hallengren
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 61x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x96 cm
Rolf Hallengren, svensk målare och tecknare född i Gävle 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:24:33
Rolf Hallengren
Läs mer om Rolf Hallengren